Çagri Merkezi

+90 444 0 210

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

E-Posta

info@colin.com.tr
 

Ürünler

Sayfada

Boyama Yardımcıları
Decopol Reaktif - Reaktif Boyama İçin Egal Boyama Maddesi
Selülozik elyaf ve kaışımlarının reaktif boyanmasında; düzgün boyamayı sağlamak için geliştirilmiş, proses güvenliği ve boyama tekrarlanabilirliğini yükselten; egal boyama yardımcısı
Boyama Yardımcıları
DECOLIN DC - Boya Verim Düzenleyici
Kalsiyum, magnezyum, demir, bakır iyonlarından kaynaklanan hataları önlemek gereken tüm banyolarda kullanılır. 1 g/l DECOLIN DC ile; toplam 15 Alman sertliğindeki ortamda bile sorunsuz boyama gerçekleştirilebilir.
Boyama Yardımcıları
Alkalin Cotton - Tampon Karakterli Eriyik Alkali
Pamuk ve viskoz boyamalarda Soda yerine kullanılan, tampon karakterli eriyik alkalidir. Sodadan daha güvenli ve daha verimli olması nedeni ile tercih edilir.
Boyama Yardımcıları
SüperSoda - Güvenli İşlemler İçin En iyi Yardımcı
Soda ile kuvvetli bazik tampon bazı kimyasalların, yüksek basınç ve sıcaklık altında elde edilmiş, kompleks/polimer yapısında bir Soda molekülüdür. 10 Ton Soda yerine 1,7 Ton SüperSoda yeterli! Kompleks polimer Süper Soda molekülü emrinizde!
Kasar Yardımcıları
Decowet BS - Kasar Verim Düzenleyici
Pamuk ve karışımlarının terbiyesi için yapılan kasar banyolarında iyon tutucu ve peroksit stabilizatörü yerine kullanılır. Kasar sonrası kumaşı %90 oranında temizler. (Toplam sertlik ve aşır metal iyonlarından.)
Boyama Yardımcıları
Decopol EDP - Koyu renkler için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi
Koyu renk reaktif pamuk boyamalar için ön işlem gerektirmeyen boya yardımcı maddesi
Yıkama Yardımcıları
DecoClean - Reaktif Boyama Sonrası İçin Efektif Yıkayıcı
Renklerin bozulmadığı, işçi hatalarının en aza indirildiği bir proses geliştirmek için üretildi. DecoClean ile yıkamalar sürekli aynı kalitede gerçekleşir. Renkler bozulmaz. Bu ürün klorik veya sülfürik asit içermez. Analitik olarak test edilebilir.
pH Ayarlama / Tamponlama
COLINOR AB - Yıkama ve Boyama Banyoları için Bikarbonat Giderici
Sudan gelen doğal bikarbonatın yüksek sycaklık ve alkali ortamlarda çökmesini önleyebilen asit tampon özellikli kuvvetli asidik yardımcıdır. Reaktif ve dispers boyamalarda bikarbonat zararlarını önler. Bikarbonatı parçalayarak pH sabitliği sağlar. Kl